חייגו: 052-2725216, 050-8335603
עבודות סמינריוניות לדוגמא – איך הן יכולות לסייע לכם?

עבודות סמינריוניות לדוגמא – איך הן יכולות לסייע לכם?

By 25 בנובמבר 2020 בלוג, מאמרים No Comments

כל עוד אתם עובדים בימים אלו על עבודת המחקר הראשונה שלכם, מומלץ גם לכם להשקיע כמה דקות בהתרשמות מעבודות לדוגמא. איך עבודות אקדמיות לדוגמא יכולה לתרום לתהליך המחקר והכתיבה שלכם?

מכתיבה אקדמית ועד הציטוטים בגוף העבודה – התרשמו מעבודות לדוגמא! 

  • סטנדרט הכתיבה האקדמית – למדתם עליה, שמעתם עליה ואולי אפילו כבר יצא לכם להתנסות בה. עבודות סמינריוניות לדוגמא מאפשרות לכם להתרשם מסטנדרט הכתיבה המצופה מכם. כתיבה אקדמית אינה "שפה" חדשה שאתם צריכים ללמוד, אלא יותר כללי כתיבה שעליכם להיצמד אליהם (גודל גופן, מרווח, כללי ציטוט, פיסוק ופסקאות וכן הלאה). 
  • אורך הפרקים, חלוקה לפסקאות – עבודת סמינר אינה כתובה כמסמך ארוך, אלא כמחקר המחולק לפרקים ולפסקאות. בחרו לעצמכם עבודה אחת לדוגמא, והתרשמו מהיקפו המומלץ של כל פרק (לדוגמא: פרק ליבה לעומת פרק מבוא), החלוקה הנכונה לפסקאות, איך מגדירים פסקה חדשה במסמך וכיוצא בזה.
  • ציטוטי מקורות בגוף העבודה ובפרק הביבליוגרפיה – כידוע, בעבודה הסמינריוניות הנכם נדרשים לצטט את המקורות בהם אתם עושים שימוש. דוגמאות אמיתיות מתוך עבודה סמינריונית, יהפכו את יישום כללי הציטוט עבורכם לפשוט יותר.  
  • מה מצופה מכם בכל פרק – אתם מתקשים לתפוש את ההבדלים שבין תקציר ובין מבוא? אתם לא בטוחים מה עליכם לכתוב בפרק מסקנות ובפרק סיכום? התרשמו מעבודה לדוגמא, היא תשקף בפניכם מה נדרש מכם בכל פרק ופרק בסמינריון.

עבודות סמינריוניות לדוגמא – איך הן יכולות לסייע לכם

איפה ניתן למצוא עבודות סמינריוניות לדוגמא?

שאלה מצוינת! אולי הטעות הגדולה ביותר שתוכלו לעשות היא לקחת דוגמא מעבודה ברמה לא גבוהה. שימו לב כי העבודה ממנה אתם שואבים השראה עומדת בכל התנאים הבאים:

  • מקור אמין – ישנם המון מאגרים של עבודות לדוגמא, חלקם אמינים וחלקם קצת פחות. במידה ואתם מעוניינים להתרשם מעבודות סמינריוניות לדוגמא, פנו אלינו ונשמח לשתף אתכם בעבודות שכתבנו. 
  • עבודת מחקר בתוכנית הלימודים שלכם – במידה ואתם לומדים פסיכולוגיה לדוגמא, התרשמו מעבודת מחקר שהוגשה במסגרת החוג בו אתם לומדים. מעבר לכך שתיהנו יותר לקרוא סמינריון בעל זיקה לתחום הלימודים שלכם, חשוב לזכור כי הנחיות לכתיבת סמינריונים משתנות בין הפקולטות והחוגים. לכן, כדאי מאד שהדוגמא ממנה אתם מתרשמים, תהיה דוגמא שמשקפת את דרישות תוכנית הלימודים שלכם. 
  • ציונים גבוהים – לפני שאתם מקדישים את זמנכם לקריאת עבודה לדוגמא, בדקו מהו הציון שקיבל הסטודנט בעבורה. קחו דוגמא מעבודות מחקר בציון 95 ומעלה. 

עבודות לדוגמא נועדו להתרשמות בלבד!

לא שיש צורך להדגיש את המובן מאליו, אך בכל זאת: עבודות לדוגמא כשמן כן הן – נועדו להיות לכם כדוגמא. אין להעתיק או לשכתב חלקים מעבודות אלו. מלבד העבירה האתית והסבירות הגבוהה כי המעתיק יורחק ממוסד הלימודים, העתקת עבודה או חלקים ממנה נחשבת להפרה של זכויות יוצרים. במידה ואתם מעוניינים בסיוע אקדמי – דיסקרטי, מקצועי ואיכותי, פנו אלינו – 050-8335603.