סילבוס עבודות אקדמיות
שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

ליווי בכתיבת עבודות גמר

נדרשים לכתיבת עבודת גמר העתידה להשפיע על המשך דרככם בחיים בכלל ובאקדמיה בפרט? אם אתם מלאי ספקות וחששות, זה המקום להפיגם. אינכם נדרשים לשאת את עול העבודה ואת נטל ההוכחה לבדכם. יש מי שיסייע לכם לעשות זאת.

כתיבת עבודת גמר- כפי ששמה מעיד עליה – היא עבודה מסכמת. יש עבודות גמר, כגון תזות הנדרשות במסגרת לימודים לתארים מתקדמים, אשר יש חשיבות עליונה, מכרעת, להגשתן באופן מדויק, מוקפד ומדוקדק, על פי הפרטים הנדרשים. אבל האופן- חשוב ככל שהוא- הוא רק המעטפת החיצונית, למהות, לתוכן.

אם אתם מחפשים כותבי תזה ודוקטורט אתם יכולים למצוא אותם באתר שמציע לכם מאגר איכותי של כותבי עבודות גמר.

היות שאתם עשויים להידרש להציג את העבודה ולהגן עליה, חשוב שתהיו מעורבים בשלבים השונים של כתיבתה. ייתכן כי תידרש מכם מעורבות פעילה גם בסיוע בכתיבת העבודות. אם מכל סיבה שהיא אתם חוששים שלא תוכלו לבצע את המטלה בכוחות עצמכם- מוצע לכם סיוע מקצועי חשוב ואפקטיבי.

מאחר שעבודת מחקר מחייבת את המגישים אותה  להציג יכולת מחקרית והגנה אל ממצאי המחקר, לרבות תשתית תיאורטית ענפה הכוללת מבוא, שאלת מחקר, מתודולוגיה, ביבליוגרפיה ועוד חשוב לדעת מראש מה הוא הסיוע הרלוונטי שתוכלו לקבל וכיצד להטמיע בעבודה את הכישורים והיכולות האישיות שלכם.

חברה המתמחה בסיוע לכותבי תזה ודוקטורט תסייע לכם, לבקשתכם, בכל שלבי תהליך המחקר, עד לניסוחו הסופי והמוגמר. העבודה תיראה ותיקרא כעבודה   שהושקעו בה מחשבה יצירתית, ידע תיאורטי, ניתוח מקורי ותרומה ייחודית לנושא הנחקר בה.

כתיבת עבודת גמר

יש לכם שאלות? זה המקום לקבלת תשובות!

עבודות גמר מעמידות את מי שאמורים להגישן בפני אתגר המחייב אותם להפיק ולמצות מעצמם את יכולותיהם ואת כישוריהם.  בניגוד לכתיבת עבודות סמינריוניות, שהגשתן אינה מחייבת בהכרח להתייצב בפני קבוצת בוחנים ולהגן עליה, עבודת תזה בכלל ודוקטורט בפרט מעמידה בפניכם אתגר אינטלקטואלי קשה ותובעני: הגנה על המחקר שלכם.

מסיבה זו חשובה בקיאות מלאה שלכם בנושא העבודה ובאופן כתיבתה. ייעוץ מקצועי יספק לכם מענה מעשי ואפקטיבי בכל שלבי העבודה: כתיבת תמצית מבוא, ניסוח מטרת המחקר והשערותיו, השיטה שעל פיה הוא בוצע, כלי המחקר והדיון בו, השאלות שעליהן העבודה מתיימרת, הרציונל שדל המחקר, המשתנים השונים בו, המודלים התיאורטיים שלו, קבוצות המדגם והביקורת, כלי המחקר ומהימנותם, שיטות החקר ומגבלותיהן, המלצות, מסקנות וסיכום העבודה.

היכרות עם הפרמטרים הקבועים המשמשים בסיס לכתיבת עבודת גמר חיוניים לסיכוי לזכות בה בציון המיוחל. האמרה "דע בפני מי אתה עתיד ליתן את הדין" מחייבת ותקפה במיוחד לגבי כתיבת תזה ודוקטורט. מאחר שמי שנזקקים לסיוע ודאי יודעים בפני מי הם עתידים להתייצב ולהגן על עבודתם חשוב ביותר שיקבלו מענה לשאלה מה עליהם לדעת כדי שיוכלו לתת את הדין…

כאשר אתם ניגשים לתהליך כתיבת עבודות אקדמיות, עליהם להכיר את כללי הכתיבה ודרישות המרצה.

על מנת לקיים אותם כנדרש תוכלו לקבל ייעוץ וסיוע בכתיבה אקדמית ראויה ורהוטה של עבודות גמר על פי הכללים הנדרשים ומחייבים בכתיבה מדעית של עבודת תזה ותוך מתן ביטוי הולם למתודולוגיה שלה.

דרג את המאמר הזה

זקוקים לסיוע מקצועי בכתיבת העבודה?

בשיחת ייעוץ קצרה ובחינם, נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

זקוקים לסיוע בכתיבת העבודה?

בשיחה קצרה אדע בדיוק כיצד לסייע לך

שגית מנהלת בכירה
שגית

למעלה מ-20 שנות ניסיון בליווי סטודנטים בתהליך כתיבת עבודות אקדמיות