סילבוס עבודות אקדמיות
שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

מדוע מרצים דורשים בהגשת עותק עבודה למייל?

אנחנו אמנם לא יושבים לידכם באולם ההרצאות, אך יודעים מהי ההנחיה של המרצים אליכם: הגשת עותק עבודה אקדמית למזכירות + שליחת עותק במייל.

אנחנו צודקים? אנחנו מנחשים שכן. לבטח יצא לכם לשאול את עצמכם לא אחת: "מדוע יש להגיש שני עותקים – פיסי ודיגיטלי?", ולנו יש את התשובה!

מדוע מרצים דורשים בהגשת עותק עבודה למייל

שתי סיבות עיקריות להגשת העותק הדיגיטלי

כסטודנטים, אתם לא יכולים לחכות כבר להרגיש את תחושת ההקלה שתציף אתכם עם שליחת העבודה למרצה. עד אז, אנו שמחים לשתף אתכם במידע בעל ערך! כאמור, הסטנדרט כיום באקדמיה הוא להגיש עבודות אקדמיות (מטלות סיום קורס, תרגילים וסמינריונים) בשתי צורות: האחת היא הגשת עותק פיסי למזכירות החוג, ואילו השנייה היא שליחת עותק דיגיטלי למייל המרצה. 

בגדול, העותק הפיסי מוגש כמעין אקט פורמלי, כאשר במקרים מסוימים המרצים מעניקים לסטודנטים פטור מהגשתו. בשנים האחרונות הפך העותק הדיגיטלי לנפוץ יותר, כאשר באמצעותו יכולים המרצים לעשות שני דברים עיקריים:

  • בדיקה נוחה יותר – עבודתכם תיקרא בעיון רב ע"י המרצה, כאשר הציון שתקבלו ישקף את הערכתו המקצועית כלפי איכות המחקר, מגוון המקורות, יישום נכון של שיטת המחקר, רמת הכתיבה האקדמית, ניתוח המסקנות ועוד. אז למה דווקא קובץ דיגיטלי? משום שבדיקת קובץ ממוחשב פשוטה יותר בהשוואה לבדיקה ידנית של עותק פיסי. למרצים נוח יותר להשאיר הערות על קובץ word, ואילו אתם, הסטודנטים, מקבלים בחזרה מסמך עם משוב קריא יותר.
  • בדיקת העתקות – הסיבה העיקרית שבגללה אתם נדרשים להגיש עבודה אקדמית במייל? בדיקת העתקות. האקדמיה אוסרת על שכתובים, העתקות או גניבות ספרותיות, כאשר העונש על אלו יכול להגיע עד לכדי הרחקה ממוסד הלימודים. המרצים יוצאים מנקודת הנחה כי אתם סטודנטים ישרים שפועלים בהתאם לחוקים האתיים. עם זאת, לעתים הם מבצעים בדיקה רנדומלית של עבודות סמינריוניות מסוימות באמצעות שלל תוכנות שיודעות לזהות העתקות. 

חשוב להדגיש: העותק הדיגיטלי צריך להיות קובץ ההדפסה המלא והסופי, ויש להגישו בתאריך היעד שהוגדר ע"י המרצה. 

בסופו של דבר, אתם "רק" סטודנטים: על סיוע אקדמי איכותי

מניסיוננו, סיוע אקדמי איכותי הניתן לסטודנטים, מפחית משמעותית את הסבירות להעתקות וציונים נמוכים. איך ניתן להסביר את זה? די בקלות: סטודנטים שנמצאים במצוקה אקדמית מסוימת, נוטים לעשות בחירות שהם לא היו עושים במצב אידיאלי. בחירות שכאלו יכולות להיות שכתוב עבודה של חברים, התפשרות על כתיבת עבודה בינונית ולעתים ויתור על ההגשה. סיוע אקדמי נועד לתמוך, ללוות ולסייע לכם, כך שתוכלו להפיק את מלוא הפוטנציאל והכישורים שלכם.

אנו מציעים מגוון שירותים איכותיים, המתכתבים עם חוקי האתיקה של מוסדות ההשכלה הגבוהה בישראל. בין השירותים שאנו מציעים: תרגום מאמרים, הגהה ועריכה לשונית לטקסט שכתבתם, בדיקת עבודה ברמת התוכן ועוד. לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי אודות סיוע אקדמי, אל תהססו לפנות אלינו. התקשרו כעת – 050-833-5603

זקוקים למידע נוסף? השאירו פרטים או קראו עבודה אקדמית לדוגמא במאגר החדש שלנו.

הישארו מעודכנים! עקבו אחרינו בעמוד הפייסבוק.

דרג את המאמר הזה

עשויי לעניין אותך...

זקוקים לסיוע מקצועי בכתיבת העבודה?

בשיחת ייעוץ קצרה ובחינם, נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

זקוקים לסיוע בכתיבת העבודה?

בשיחה קצרה אדע בדיוק כיצד לסייע לך

שגית מנהלת בכירה
שגית

למעלה מ-20 שנות ניסיון בליווי סטודנטים בתהליך כתיבת עבודות אקדמיות