חייגו: 052-2725216, 050-8335603
מתי כדאי לשקול סיוע בכתיבת סמינריון במשפטים?

מתי כדאי לשקול סיוע בכתיבת סמינריון במשפטים?

By 29 בספטמבר 2020 בלוג, מאמרים No Comments

לאורך תקופת לימודי המשפטים – בתואר הראשון והשני, תדונו בשלל סוגיות, תכירו תקדימים ותלמדו נושאי ליבה בדיני עבודה, תאגידים, חוזים, משפחה, נזיקין ועוד. תקופת הלימודים היא מעין רכבת הרים, שהעליות והירידות בה מושפעות מהפנאי שיש לכם להשקיע בלימודים, תקופות לחוצות או רגועות בעבודה, חייכם האישיים, המוטיבציה שלכם וכיוצא בזה. 

העובדה כי התקבלתם ללימודי המשפטים במוסד מוכר להשכלה גבוהה, מעידה במידה רבה על היכולות והאיכויות שלכם. עם זאת, עבודת הסמינריון כעבודה שמציבה לא מעט קשיים, גורמת גם לכם לשקול פנייה לחברה המציעה סיוע אקדמי. בעוד ישנם סטודנטים שלא חוששים להודות בפני עצמם כי הם זקוקים לסיוע אקדמי, ישנם אלו שחשים בושה, מבוכה ואינם ממהרים לחשוף את חולשותיהם. מתי כדאי גם לכם לשקול בקשת סיוע אקדמי והאם יש במה להתבייש?

מתי כדאי לשקול סיוע בכתיבת סמינריון במשפטים?

מתי כדאי לכם לשקול את האפשרות לפנות לסיוע אקדמי?

במבחנים, המרצה מעריך אתכם אך ורק בהתאם לרמת הבקיאות שלכם. עם זאת, הציפיות מכם בסמינריון במשפטים גבוהות יותר. עבודת סמינר דורשת מכם להוכיח יכולות מחקר, לדעת להבחין בין העיקר והטפל, לעורר דיון מעמיק, לבנות טיעונים, לגזור מהם מסקנות ומעל לכל – להוכיח רמה גבוהה של ביטוי בכתב. מתי כדאי גם לכם לפנות ל"סילבוס עבודות אקדמיות" לטובת סיוע אקדמי עם עבודה סמינריונית במשפטים?

  • תקופות לחוצות שבהן הריכוז והמוטיבציה שלכם לא ממש בשמיים. דוגמא אקטואלית היא משבר הקורונה ששינה את שגרת חייהם המוכרת של המון סטודנטים בשלל היבטים. כתוצאה מכך, הפנאי (בין היתר, המנטלי) להשקעה בסמינר, אינו רב. 
  • כשהכתיבה היא לא הצד החזק שלכם. אתם שורקים פסקי דין בעל פה אך מתקשים לנסח טיעונים בכתב? אתם לא לבד. סמינריון במשפטים נשען בעיקר על יכולות ההתנסחות והשכנוע שלכם. דעו כי סיוע אקדמי מוצע לכם אמנם גם כשירות מלא הכולל את כתיבת העבודה, אך גם ניתן לבצע בעבורכם עריכה והגהה לעבודה שאתם כתבתם בעצמכם.
  • לא נכחתם במרבית ההרצאות לאורך הסימסטר? יהיה לכם קשה מאד להגיש מטלה אקדמית מבלי ששמעתם את ההרצאות, סיכמתם את תמצית דברי המרצה וקראתם מאמרים. אנחנו נוכל לגשר על הפער הזה עבורכם. 

בקשה לסיוע בכתיבת סמינריון במשפטים מעידה על חולשה?

הסטטוס שלכם הוא "סטודנטים", לא גיבורי על. כל סטודנט מאופיין בתכונות ויכולות אחרות וכישורים שונים. ישנם סטודנטים עם פחד במה שמתקשים להציג רפרט באולם ההרצאות אך מצטיינים בביטוי בכתב. מנגד, ישנם אלו שיכולות הביטוי שלהם בעל פה גבוהות, אך בכתב קצת פחות. סיוע אקדמי מסוג כתיבת סמינריון במשפטים, מאפשר לכל סטודנט להצליח באופן מירבי בלימודי המשפטים. בקשת עזרה, קל וחומר כשאתם סטודנטים למשפטים, אינה חולשה.  

אנחנו ב"סילבוס" מתחייבים על שקיפות מלאה, שירות איכותי וזמינות מלאה אליכם. אנו מתגאים בממוצע ציונים גבוה ובניסיון של מעל לעשרים שנים! לפרטים נוספים אודות סיוע בכתיבת סמינריון במשפטים, התקשרו – 050-8335603