חייגו: 052-2725216, 050-8335603
משבר הקורונה העלה את הביקוש לכתיבת עבודות בתשלום

משבר הקורונה העלה את הביקוש לכתיבת עבודות בתשלום

By 27 ביולי 2020 בלוג, מאמרים No Comments

לא במקרה נגיף הקורונה "זכה" לתואר המעט מפוקפק – משבר. אם תחילה היה נדמה כי ההשלכות של התפרצות הנגיף הן אך ורק בריאותיות, כיום ברור כי מדובר על משבר כלכלי וחברתי בסדר גודל בינלאומי. סטודנטים, שחלקם רק התחילו את לימודיהם וגם כאלו שהיו בשלהי לימודי התואר, מצאו עצמם מסתגלים למציאות חדשה: אוניברסיטאות סגורות, הרצאות שמועתקות מאולם ההרצאות לזום ולוח מבחנים חדש (ולא בהכרח נוח יותר). 

הקורונה השפיעה כמעט על כל תחומי החיים, וכך גם על הסטודנטים הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה. איך התפרצות הנגיף גרמה לעלייה בביקוש בסיוע אקדמי מסוג כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום?

משבר הקורונה העלה את הביקוש לכתיבת עבודות אקדמיות בתשלום

כשהריכוז נפגע, קשה מאד לכתוב עבודה

עבודה אקדמית מסוג סמינר היא עבודה שדורשת התמסרות ועקביות. חוסר הוודאות והחשש הגדול שהביא איתו הנגיף, גרמו למתחים ולחצים בקרב המון סטודנטים. אותם סטודנטים שלא ממש מסתדרים עם מחלות ונגיפים (כן, אלו הסובלים מחרדת בריאות בעוצמות שונות), מצאו עצמם חצויים: בין הרצון לעמוד בכל המטלות ובין הקושי להתרכז בביצוע המטלות. הפתרון עבור אותם סטודנטים, היה להסתייע בשירות מקצועי של עבודות אקדמיות בתשלום.

המציאות משתנה ואיתה גם סדר העדיפויות של הסטודנטים

כל סטודנט יעיד כי הדבר החשוב לו ביותר בתקופת הלימודים הוא להצליח. ישנם המון סטודנטים שמשלבים בין לימודים ועבודה, אך משבר הקורונה כידוע שיבש את השגרה ואת כל מה שמוכר. בעקבות הסגר וחוסר היכולת להתפרנס, סטודנטים רבים העידו על מצוקה כלכלית, על קושי לשלם את שכר הדירה ועל רצונם לעבוד בכל עבודה – רק לעבוד. עבודת הסטודנטים הפופולארית ביותר היא מלצרות, ועם ההנחיות לסגירת המסעדות ובתי הקפה (בסגר וגם לאחריו), נאלצו אותם סטודנטים למצוא מקום עבודה חדש. 

וכך, מלהיות סטודנטים במשרה כמעט מלאה, נאלצו רבים לשנות את סדר העדיפויות שלהם:

  • להתחיל מההתחלה: לחפש מקום עבודה חדש ולהתמסר אליו
  • לעבוד שעות ארוכות יותר (בכל זאת, צריך לסגור את החודש ולצמצם את הפערים שנפתחו)
  • עייפות וחוסר בזמן – אלו מובילים לבקשת סיוע אקדמי בדמות כתיבת העבודה האקדמית

מסגר, דרך בידוד ועד סגירת המוסדות – אין אווירת למידה

מרבית הסטודנטים עובדים על עבודת הסמינר שלהם בספרייה. מדובר על אזור סטיירלי המייצר אווירת למידה, מפגיש סטודנטים עם חבריהם ומאפשר להם נגישות מלאה לספרים וכתבי עת אקדמיים. עם סגירת המכללות והאוניברסיטאות, נאלצו הסטודנטים להסתגל לסביבת לימודים חדשה – בבית. 

בתקופה של סגר, בידוד, סגירת מסגרות החינוך וחל"תים, קשה מאד להתרכז בסביבה הביתית (השותפים כל היום בבית, בן הזוג עובד מהבית והילדים לא במסגרות). המון סטודנטים החליטו שלא להילחם במצב המורכב, אלא פשוט להתמודד איתו בדרכים יצירתיות – כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום.

כתיבת עבודה אקדמית על בסיס שקיפות, איכות וניסיון רב? עם "סילבוס"! לפרטים נוספים, פנו אלינו – 050-8335603