סילבוס עבודות אקדמיות
שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

עבודות אקדמיות מוכנות

תוכן עניינים

עבודות אקדמיות הן הסיבה שלשמה התכנסנו הנה. סטודנטים רבים, כאלו שלומדים לתואר ראשון או לתואר שני, פונים אלינו רבות בנושא שהכי מעסיק אותם בכל שנות לימודיהם האקדמיים: עבודות אקדמיות.

אם גם אתם סטודנטים  וחשוב לכם לדעת על אודות עבודות אקדמיות מוכנות, המאמר הזה נועד בשבילכם. 

ולפני שנתחיל, זכרו שהצוות שלנו תמיד כאן להאזין לשאלותיכם ולהעניק לכם את השירות האקדמי המוביל בישראל, מזה שנים רבות. כפי שהצלחנו עם סטודנטים רבים, כך אנו מעוניינים להצליח גם איתכם. איכות ומקצועיות זה השם השני שלנו. 

עבודות אקדמיות מוכנות

אז מדוע הנושא של עבודות אקדמיות כה מעסיק את הסטודנטים בישראל?

הנושא מעסיק אותם הרבה יותר מן המבחנים, בשל היותן של העבודות הללו נפוצות ברשימת החובות של כל סטודנט. סטודנט אינו יכול להשלים את לימודיו, אם לא מילא אחר החובות שלו בלימודים. 

ומדוע זה כך? עבודות אקדמיות שונות בתכלית ממה שסטודנטים התרגלו אליהם בזמן בתי הספר היסודיים ובזמן בתי הספר התיכון. הסטנדרטים הם אחרים לחלוטין.

ראשית כל, תמיד צריך להקפיד על פונט קבוע, ולרוב זה יהיה פונט דויד (David), ורצוי שיהיה גם בגודל אחיד (12). מגדילים את הפונט כאשר יוצרים כותרות ראשיות וגם כותרות משנה. לרוב, מרצים יבקשו שיהיה רווח של שורה וחצי (1.5) בין כל השורות. למען הסדר, יש גם להקפיד על כתיבה בפסקאות.

מה עוד חשוב? כמובן, השימוש בשפה. יש לשלב שפה גבוהה, תקנית, רהוטה ונקייה, עם משלבי לשון גבוהים בהגה מדעית ואקדמית. לפני התוכן, יש ליצור שפה ברורה לקורא. הצלחתה של עבודה אקדמית, מכל סוג, תלויה גם באי שגיאות כתיב ובאי שגיאות תחביריות.

אין זה סוד, כי עבודות רבות איבדו נקודות רבות בשל כך. מלבד זאת, יש גם את הסטנדרטים הגבוהים בנוגע לשימוש במקורות אקדמיים. סטודנטים נדרשים לדייק כאן, ואינם יכולים רק לסמן שהם "השתמשו" במקורות הללו, כאשר אין כל משקל או כל השפעה של המקורות.

חשוב שכל עבודה תקבל את המקורות שלה. סוג העבודות שהכי מוכר ושמקבל הכי הרבה התייחסות: עבודות סמינריוניות.

מהן עבודות סמינריוניות? אלו עבודות גמר, שבוחנות ביתר שאת את כל הידע האינטלקטואלי של הסטודנט, שאותו הוא צבר במהלך שנת הלימודים. מה שמייחד סמינריונים זה לא רק היותן של עבודות אקדמיות בעלות משקל משמעותי על הציון הסופי המשוקלל, אלא גם לחשיבות שלהן.

והכוונה לחשיבות האקדמית. העבודות הללו בונות את הסטודנט, שכן אלו עבודות חקר, שמביאות אותו להתנסות בשיטות מחקר שונות ובשימוש גובר, פורה ומגוון במקורות אקדמיים. הסטודנט לומד גם כיצד לצטט מקורות, ובכך לדבר בשפה אקדמית בכל עבודותיו.

יש סטודנטים שצולחים זאת, יש שפחות ויש שכלל לא. וכאן מטרת המאמר. 

לא לכל סטודנט או סטודנטית יש את הזמן שהם צריכים כדי להתעסק בעבודות אקדמיות. לעתים קרובות מאוד, אילוצים של הריונות, חיי משפחה, נישואים והתחייבויות לעבודה, גוזלים זמן יקר מן ההתייחסות לעבודות האקדמיות, שאליהן נדרשים הסטודנטים.

ולכן, על מנת להקל עליהם, הכנו באתר שלנו עבודות אקדמיות מוכנות, שישמשו דוגמא חיה למראה הרצוי ולמבנה הרצוי של כל עבודה אקדמית. המומחיות שלנו נמתחת מן התואר הראשון ועד לכתיבת דוקטורט, שכן שירותנו מגוונים לכולם ולכל סוגי העבודות האקדמיות.

זכרו, כי המומחיות שלנו היא בעיקר בייעוץ ובהכוונה של כתיבת עבודות אקדמיות. העבודות האקדמיות המוכנות, הפרוסות על גבי תחומים מגוונים, ביכולתן לסייע לכם להבין טוב יותר כיצד עושים זאת.

למידע נוסף על עבודות אקדמיות מוכנות, אתם מוזמנים תמיד ליצור קשר.

דרג את המאמר הזה

צוות סילבוס - עבודות אקדמיות

חברת סילבוס גרופ בע"מ, מתמחה מזה 20 שנה בסיוע וליווי סטודנטים בארץ ובעולם בכתיבת עבודות אקדמיות ובסמינריונים בתשלום בכל התארים. צרו קשר לקבלת שיחת ייעוץ אישית בחינם.

עשויי לעניין אותך...

תוכנת Spss: מדריך מקצועי לסטודנטים

כשתתחילו את לימודי התואר שלכם תתקלו לא פעם במילים מפחידות כגון תוכנת SPSS. הסיבה לכך הינה שכל הסטודנטים בכל מסלולי הלימודים צריכים להגיש עבודות אקדמיות

זקוקים לסיוע מקצועי בכתיבת העבודה?

בשיחת ייעוץ קצרה ובחינם, נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

זקוקים לסיוע בכתיבת העבודה?

בשיחה קצרה אדע בדיוק כיצד לסייע לך

שגית מנהלת בכירה
שגית

למעלה מ-20 שנות ניסיון בליווי סטודנטים בתהליך כתיבת עבודות אקדמיות