סילבוס עבודות אקדמיות
שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

סיוע בהכנת עבודות – איך זה עובד?

תוכן עניינים

זהו, הסימסטר נגמר! המרצה שלכם שלח לכם את מטלת הסיום, וכעת עליכם להתחיל להיערך לקראת כתיבת העבודה האקדמית. לוח מבחנים עמוס, רתיעה מכתיבה אקדמית, קושי לסנכרן בין עבודה ללימודים – אלו הם רק חלק מהסיבות שבגללן פונים אלינו בנושא עבודות אקדמיות בתשלום.

אם גם אתם מעוניינים בסיוע אקדמי, הגעתם למקום הנכון. אנחנו בחברת "סילבוס – עבודות אקדמיות" נשמח ללוות אתכם ולסייע לכם אקדמית, בסטנדרט שירות גבוה ואחריות מקצועית. כבר מעל ל-20 שנים שאנו עוסקים בליווי סטודנטים. הסטודנט המרוצה הבא? אתם!

אז איך נראה בקצרה תהליך של קניית עבודות אקדמיות בתשלום ומדוע כדאי שלא להתפתות לקיצורי דרך? כל מה שחשוב לדעת, כאן לפניכם:

עבודות אקדמיות בתשלום – איך זה עובד?

כך נראה בקצרה תהליך רכישת עבודה אקדמית

  • הגדרת המטלה: נבקש לשמוע מכם מהו היקף העבודה (עבודה אקדמית קטנה או גדולה), מספר נקודות הזכות, מוסד הלימודים בו אתם לומדים, הפקולטה אליה אתם משויכים ושם הקורס.
  • בהמשך, נאפיין מולכם את סוג הסיוע שאתם צריכים, לדוגמא: הגהה ועריכה, תרגום מאמרים, הגדרת שאלת מחקר או סיוע בכתיבה אקדמית.
  • הצעת מחיר: לאחר אפיון הסיוע האקדמי הנכון לכם, נוכל להציע לכם מחיר. חשוב לנו לתאם אתכם ציפיות מראש, כך שתוכלו להיערך בפן הכלכלי. 
  • תנאי העבודה שלנו מקובלים עליכם? כעת, נגדיר יחד תוכנית עבודה המתחשבת בתאריך ההגשה כפי שהוגדר ע"י המרצה שלכם.
  • על מה אנחנו מתחייבים? על להיות שותפים שלכם! אנחנו מעודדים מעורבות שלכם בתהליך – מהערות ועד הארות. אנו פועלים בשקיפות מלאה מולכם, וחובתנו היא לספק לכם תוצר שגם אתם וגם אנחנו נהיה גאים בו.

"לקנות עבודה אקדמית? בשביל זה יש חברים טובים!"

סטודנטים שמעוניינים בסיוע אקדמי, לרוב יבחנו גם את אפשרויות הפעולה הבאות:

  • העתקה או שכתוב של עבודה מחבר שלומד איתם יחד בקורס
  • הגשת עבודה שהוכנה בהשקעה מינימלית רק בכדי לקבל ציון 60 ואת נקודות הזכות על הקורס

חשוב להדגיש: המרצים שלכם, בטח שבעידן הנוכחי הודות לשלל הכלים המתקדמים, יודעים לזהות העתקות. אינכם רוצים להסתבך ובטח שאינכם רוצים לסבך את חבריכם. המוסדות להשכלה הגבוהה נוקטים בגישה של אפס סובלנות כלפי העתקות ומעתיקים.

האפשרות השנייה גם היא אינה מומלצת לכם. הסיכוי שתקבלו ציון עובר בעבודה נמוך, והסיכוי שתקבלו ציון גבוה? נמוך עד לא קיים. כסטודנטים, סביר כי גם אתם רוצים לזכות בהערכת המרצים. עבודה שלא ניכרת בה השקעה פוגעת בעיקר בשמכם הטוב וברושם שאתם משאירים.

זקוקים לסיוע מסוג עבודות אקדמיות בתשלום אך בוחרים לוותר עליו? זה מה שעלול לקרות:

  • התרחיש הפחות גרוע הוא שתקבלו ציון נמוך יחסית בעבודה. התוצאה: פגיעה בממוצע התואר שלכם
  • התרחיש היותר גרוע הוא ציון נכשל, שישלול מכם את נקודות הזכות ויהיה עליכם להירשם לקורס נוסף

אנחנו כאן בכדי לסייע לכם! לפרטים נוספים אודות עבודות אקדמיות בתשלום, התקשרו – 050-8335603

 

דרג את המאמר הזה

צוות סילבוס - עבודות אקדמיות

חברת סילבוס גרופ בע"מ, מתמחה מזה 20 שנה בסיוע וליווי סטודנטים בארץ ובעולם בכתיבת עבודות אקדמיות ובסמינריונים בתשלום בכל התארים. צרו קשר לקבלת שיחת ייעוץ אישית בחינם.

עשויי לעניין אותך...

זקוקים לסיוע מקצועי בכתיבת העבודה?

בשיחת ייעוץ קצרה ובחינם, נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית