סילבוס עבודות אקדמיות
שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

גלגל הצלה! עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות 

תוכן עניינים

היא אולי גדולה, אך לא גדולה עליכם: העבודה האקדמית! עם התקרבותכם לתקופת המבחנים, תרגישו לבטח את קצב פעימות ליבכם עולה. הוא יעיד כמובן על התרגשותכם מסיום הסמסטר, אך גם על לחץ הנובע מהרצון להצליח בכל המשימות. כידוע, ישנן שתי מטלות סיום עיקריות – מבחנים ועבודות. אפשר להתווכח איזו מבין המטלות קלה או נוחה יותר, אך על דבר אחד ישנו קונצנזוס: המטרה המשותפת לכל הסטודנטים היא הצלחה מרבית בהם.

פרק הזמן הניתן להכנת עבודות לרוב ארוך יותר, כתיבתן מתבצעת אל מול חומר פתוח, ואם תצטרכו אף תוכלו לקבל סיוע אקדמי. עם "סילבוס", לא תעברו את תקופת המבחנים שלכם לבד! אנו כאן בכדי לסייע לכם עם מגוון שירותים אקדמיים, באמצעותם תוכלו לממש את הפוטנציאל שלכם עם כתיבת עבודות אקדמיות.

עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות 

האם לגיטימי לבקש עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות?

אנו מאחלים לכם תקופה סטודנטיאלית מעצימה, מרחיבה, מלמדת ונטולת לחצים! עם זאת, מניסיוננו, גם איחולנו הכנים לא תמיד מספיקים. לימודי תואר ראשון נפרסים על פני שלוש שנים (לעתים אף יותר), כך שיתכן שלאורך הדרך יצוצו אתגרים שיקשו על ביצוע המטלות. 

הקושי יכול לנבוע מסיבות לימודיות, אך גם מסיבות אישיות. קשיים שונים מהם אתם עלולים לסבול לאורך הדרך, מעידים על דבר אחד: אתם אנושיים. לוותר על נקודות הזכות של הקורס עליו שילמתם ובו נכחתם בגלל קושי נקודתי-זמני? זו אפשרות. עם זאת, ישנה אפשרות טובה יותר: בעת שאתם מרגישים את העומס על הכתפיים (ולא רק עליהם), אל תהססו לפנות אלינו לקבלת סיוע אקדמי.

עזרה בכתיבת עבודות סמינריוניות המוצעת על ידינו אינה בכתיבה בפועל, אלא בשירותים העוטפים את הכתיבה: מתרגום מאמרים שיכול להאיץ משמעותית את כתיבה העבודה, ועד עריכה והגהה לשונית לטקסט שנכתב על ידכם. 

הסיוע האקדמי הרלוונטי לכל סטודנט: עריכה והגהה

כתבתם עבודה אקדמית, אתם מרוצים מהתוצאה אך לפני הגשתה מתעקשים להעביר אותה תחת עיניים מקצועיות-ביקורתיות של עורך לשוני? אתם צודקים. עריכה אחת של עורך מקצועי, שווה יותר מעשרים עריכות שלכם. מדוע? משום שהיכולת שלכם להיות אובייקטיבים למחקר שאתם כתבתם, מוגבלת. תפקיד העורך הוא לזהות ולתקן שגיאות בעברית (זכר ונקבה למשל), לחלק את העבודה לפרקים ופסקאות, לדייק את סימני הפיסוק ולשלבם במקום הנכון במשפט וכן הלאה.

כמו כן, אנו ממליצים על שירות "משוב לעבודה אקדמית". לאחר שכתבתם את העבודה, נוכל לעבור עליה בעיון ולהעניק לכם חוות דעת מקצועית. בהתאם, תוכלו לשמר את החלקים הטובים בה, וגם לדייק את אלו שראוי לשפר. המטרה: להגיש עבודה מרשימה העומדת בסטנדרט האקדמי.

כתיבת עבודות אקדמיות אולי מאתגרת, אך היא אפשרית! לפרטים נוספים וטיפים בנושא עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות, אל תהססו לפנות אלינו! התקשרו כעת – 050-833-5603

זקוקים למידע נוסף? השאירו פרטים או קראו עבודה אקדמית לדוגמא במאגר החדש שלנו.

הישארו מעודכנים! עקבו אחרינו בעמוד הפייסבוק.

דרג את המאמר הזה

צוות סילבוס - עבודות אקדמיות

חברת סילבוס גרופ בע"מ, מתמחה מזה 20 שנה בסיוע וליווי סטודנטים בארץ ובעולם בכתיבת עבודות אקדמיות ובסמינריונים בתשלום בכל התארים. צרו קשר לקבלת שיחת ייעוץ אישית בחינם.

עשויי לעניין אותך...

תוכנת Spss: מדריך מקצועי לסטודנטים

כשתתחילו את לימודי התואר שלכם תתקלו לא פעם במילים מפחידות כגון תוכנת SPSS. הסיבה לכך הינה שכל הסטודנטים בכל מסלולי הלימודים צריכים להגיש עבודות אקדמיות

זקוקים לסיוע מקצועי בכתיבת העבודה?

בשיחת ייעוץ קצרה ובחינם, נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

זקוקים לסיוע בכתיבת העבודה?

בשיחה קצרה אדע בדיוק כיצד לסייע לך

שגית מנהלת בכירה
שגית

למעלה מ-20 שנות ניסיון בליווי סטודנטים בתהליך כתיבת עבודות אקדמיות