סילבוס עבודות אקדמיות
שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

פורום כתיבת עבודות אקדמיות – איך הוא יוכל לסייע לכם?

תוכן עניינים

בעידן שבו אתם משתפים וצורכים מידע אונליין ברשתות החברתיות, המערכת האינטרנטית "מפעם" – פורום, מרגישה לכם לבטח הכל, רק לא רלוונטית.

רגע לפני שאתם מרימים גבה ופוסלים את האפשרות שתיקחו חלק פעיל בפורומים, חכו. 

כמעט כל מוסד לימודים מטפח פורום שכזה ברמת הפקולטה והקורס, אך גם ישנם פורומים ארציים שמטרתם לגבש ולאחד את קהילת הסטודנטים בכל הארץ. החברות בתוך פורום כתיבת עבודות אקדמיות רלוונטית בכל ימות שנה, אך בעיקר ב"תקופות החמות" של המבחנים והעבודות. אז למה שתרצו להיות מעורבים בדיונים בפורום מסוג שכזה?

פורום כתיבת עבודות אקדמיות

1.פורום כתיבת עבודות אקדמיות לתמיכה מנטלית

אנחנו מנחשים שזהו לא הדבר הראשון שחשבתם עליו, ובדיוק מסיבה זו אנו בוחרים לציין אותו ראשון. כסטודנטים, טבעי שתרגישו מפעם לפעם מתוחים, עמוסים ואפילו חרדים. לוח השעות העמוס, הדרישות הגבוהות של הסגל, הציפיות הגבוהות מעצמכם וריבוי המטלות – כל אלו עלולים ליצור אצלכם עומסים המובילים בסופו של דבר למצוקה רגשית. 

הפורום הוא ה-מקום לפרוק בו את התחושות שלכם, להזדהות עם תחושותיהם של אחרים ובעיקר לשאוב כוח ומוטיבציה להמשך הדרך. צרת רבי חצי נחמה? במקרה הזה, ועוד איך!

2.שיתוף עבודות לדוגמא בשלל נושאים

בפורום של עבודות אקדמיות, תוכלו לשתף עבודות סמינריוניות שכתבתם ולהתרשם מעבודות לדוגמא ששותפו ע"י אחרים. סטודנטים המחליפים ביניהם עבודות (לצורכי מחקר ולמידה בלבד!), מפיקים מכך תועלת רבה להמשך לימודיהם האקדמיים. כמו כן, תוכלו להעלות דיונים בנושאים רלוונטיים שונים: טכניקות לכתיבה אקדמית, טיפים יעילים לניהול זמן, איך כותבים פסקאות משכנעות, מדויקות ומתומצתות ועוד.

3."מישהו יכול להמליץ לי על חברת סיוע אקדמי?"

וכן, לעתים אתם זקוקים לעצה טובה מחבריכם הסטודנטים. עם חברותכם בתוך פורום כתיבת עבודות אקדמיות, תוכלו לקבל המלצות חמות (ולעתים אף רותחות!), על חברות המציעות שירותי סיוע אקדמי. נתקעתם עם מאמר שאתם לא מספיקים לתרגם, אתם זקוקים להגהה דחופה של מסמך שכתבתם, או שהעריכה הלשונית שבוצעה לכם לא עומדת בסטנדרט שלכם? בקשו המלצה בפורום!

4.קבלת חוות דעת על חומרים וטקסטים שכתבתם

אתם לא שלמים עם הצעת המחקר שכתבתם? אתם לא בטוחים אם פרק הסיכום שלכם כולל מספיק "מכם" ואם המבוא שלכם מספיק מסקרן? שתפו את החומרים השונים בפורום! קהילת הסטודנטים היא קהילה מעצימה, מפרגנת ומלמדת. לא תאמינו אפילו כמה תוכלו ללמוד מעצותיהם והמלצותיהם של סטודנטים אחרים (קל וחומר אם אתם בשנה א', אך לא רק)! חשוב לדעת כי החברות שלכם בפורום אינה מותנית בהשתתפות פעילה בדיונים, אלא שתוכלו להיות גם "צופים" מהצד. 

לא רק קהילת הסטודנטים עומדת לצידכם עם פורום כתיבת עבודות אקדמיות, אלא גם אנחנו! ב"בסילבוס" אנו מציעים מגוון שירותי סיוע אקדמי לסטודנטים בכל הפקולטות ובכל מוסדות הלימודים. לפרטים נוספים, התקשרו – 050-8335603

זקוקים למידע נוסף? השאירו פרטים או קראו עבודת סמינריון לדוגמא במאגר החדש שלנו.

הישארו מעודכנים! עקבו אחרינו בעמוד הפייסבוק.

דרג את המאמר הזה

עשויי לעניין אותך...

תוכנת Spss: מדריך מקצועי לסטודנטים

כשתתחילו את לימודי התואר שלכם תתקלו לא פעם במילים מפחידות כגון תוכנת SPSS. הסיבה לכך הינה שכל הסטודנטים בכל מסלולי הלימודים צריכים להגיש עבודות אקדמיות

זקוקים לסיוע מקצועי בכתיבת העבודה?

בשיחת ייעוץ קצרה ובחינם, נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

זקוקים לסיוע בכתיבת העבודה?

בשיחה קצרה אדע בדיוק כיצד לסייע לך

שגית מנהלת בכירה
שגית

למעלה מ-20 שנות ניסיון בליווי סטודנטים בתהליך כתיבת עבודות אקדמיות