סילבוס עבודות אקדמיות
שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

תרגום מאמרים מקצועי

קצת על תרגום מאמרים מקצועי

כל סטודנט שאנגלית היא לא שפת האם שלו, וודאי נתקל במצב המתסכל בו הוא וטקסט באנגלית נפגשו, ניסו להתיידד, אך גילו שבנסיון להבין זה את זה השיניים של הסטודנט נשברו והטקסט בשפה הזרה נשאר לא מפוענח. גם סטודנטים ששולטים בשפה האנגלית ברמה טובה, מגלים כי טקסטים ברמה ובשפה מקצועית הם פעמים רבות מאתגרים במיוחד, וזמנו המועט גם ככה של הסטודנט –  מתקצר והולך בנסיון לתרגם מאמרים לעברית.

אתם לא לבד!

הבשורה הטובה היא שאתם לא לבד. אין שום סיבה שזמנו היקר של הסטודנט יתכלה ויתבזבז על תרגומים נואשים ובשבירת שיניים – לשם כך בדיוק הוקמו חברות העוסקות בתרגום מאמרים מקצועי. רוב החברות המציעות שירותי תרגום מאמרים מקצועי לסטודנטים, מבינות שמדובר בשוק בו תקציב משחק תפקיד חשוב ולכן מתאימות את התקציב לכיסו של הסטודנט ומאפשרות לו לא להתפשר על איכות ולקבל מוצר טוב במחירים נוחים ונמוכים מהשוק הכללי. בנוסף, חברות תרגום העובדות עם הקהל הסטודנטיאלי מבינות כי גם לזמן תפקיד מכריע. בין שלל העבודות, המבחנים והמטלות, סטודנט לא יכול להרשות לעצמו להתעכב בגלל תרגום שנשאר זמן רב אצל המתרגם, ולכן חובה חשובה המוטלת על חברת התרגום היא להשיב את הטקסט המתורגם תוך פרק זמן סביר (כמה שיותר מהר) מבלי לפגום באיכות או לגבות בשל כך תעריף גבוה במיוחד.

מדוע חשוב להיעזר בחברה מקצועית?

חברת תרגום מקצועית מבינה את החשיבות והרגישות של החומר המועבר אליה ולכן תעביר אל הסטודנט חומר איכותי ומתורגם לעילא. כמו כן, החברה תעסיק בדרך כלל מתרגמים מתחומי דעת שונים כך שלא משנה מהו הטקסט המונח לפתחה, הוא יגיע אל המתרגם המתאים ביותר – בין אם מדובר בטקסטים מחקריים בפסיכולוגיה, כימיה, משפטים או כל תחום דעת אחר. לפרט זה נודעת חשיבות רבה, שכן מילים רבות בשפה האנגלית דורשות דקדוק בתרגום והבנה של סביבת הנושא הנלמד. כדי שהסטודנט יקבל מאמר איכותי ממש כאילו הוא נכתב מלכתחילה באנגלית – המתרגם חייב לשלוט בחומר אותו הוא מתרגם, ואין די בידיעת השפה האנגלית לבדה.

לא זו בלבד שהאיכות טובה יותר, העבודה מול חברת תרגום מאמרים מקצועית מוזילה משמעותית את המחיר, שכן מדובר במתרגמים שונים המקבלים מסת עבודה מהחברה ולא במתרגם בודד ועצמאי – כאן אנו שוב חוזרים לפן הכלכלי ואספקט הזמן, ששניהם משרתים באופן מובהק את הסטודנט נטול האמצעים.

רוב הטקסטים בהם נתקלים סטודנטים בלימודיהם יהיו בדרך כלל באנגלית, אך במידה ומדובר בטקסט בשפה זרה אחרת – גם כאן יתרון החברה על פני אדם פרטי גדול יותר, שכן החברה מעסיקה מגוון רחב של מתרגמים המתמחים בשפות שונות, מה שמבטיח את ההתאמה המקסימלית בין הטקסט המקורי לבין התוצאה הסופית המתקבלת.

אין סיבה שתעבדו קשה מדי – במחירים נוחים, בזמינות גבוהה ובאיכות הטובה ביותר שיש בשוק, תוכלו לקבל מוצר מוגמר טוב שיאפשר לכם לעבור את תקופת הלימודים בשלום ובשלווה.

המאמר נכתב כשירות לציבור על ידי חברת גלובוס תרגומים.

דרג את המאמר הזה

עשויי לעניין אותך...

זקוקים לסיוע מקצועי בכתיבת העבודה?

בשיחת ייעוץ קצרה ובחינם, נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

זקוקים לסיוע בכתיבת העבודה?

בשיחה קצרה אדע בדיוק כיצד לסייע לך

שגית מנהלת בכירה
שגית

למעלה מ-20 שנות ניסיון בליווי סטודנטים בתהליך כתיבת עבודות אקדמיות