סילבוס עבודות אקדמיות
שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

תואר שני בחו"ל – מה אתם צריכים לדעת?

תוכן עניינים

תואר שני בחו"ל – מה אתם צריכים לדעת?

לימודי תואר שני בחו"ל הפכו להיות מאוד מאוד נפוצים. סטודנטים רבים חולמים לעשות תואר שני בחול מסיבות שונות. יש מי שמעוניין לגור בחו"ל תקופה ולהפוך את הלימודים בחו"ל למעין טיול. לימודי תואר בחו"ל הם חוויה מיוחדת ויש מי שעושה מאמץ מיוחד להתקבל למוסדות אקדמיים בחו"ל.

 

קלות וזמינות מוסדות אקדמיים בחו"ל

 

יש סיבות שונות בשלן אנשים בוחרים לרצות לעשות תואר שני בחו"ל פעם היה קשה מאוד להגיע למוסדות אקדמיים בחו"ל ומעטים הצליחו להגיע למוסדות האקדמיים כדי לעשות תואר שני בחו"ל היום בעידן האינטרנט קל הרבה יותר לעשות תואר שני בחו"ל מכיוון שדרך האינטרנט קל מאוד להגיע למוסדות אקדמיים בכל מקום והנגישות של מוסדות אקדמיים בחו"ל הפכה להיות גבוהה מאוד.

 

תואר ראשון או שני בחו"ל?

נשאלת השאלה מדוע סטודנטים רבים בוחרים לימודי תואר שני בחו"ל והאם יותר תלמידים בלימודי תואר ראשון לומדים בחו"ל או יותר סטודנטים לתואר שני לומדים בחו"ל? תשובה לכך היא שיש אומנם סטודנטים שלומדים תואר ראשון בחו"ל אבל יותר סטודנטים לומדים תואר שני בחו"ל מכל מיני סיבות. הסיבה  המרכזית היא כי מוסדות אקדמיים רבים בחו"ל מציעים לימודים חינם ומלגות שונות לסטודנטים לתארים מתקדמים בחו"ל כך סטודנטים רבים מוצאים לימודים חינם ללימודי תואר שני בחו"ל  ולכן  יש ביקוש גדול ללימודי תואר שני בחו"ל.

 

תחומי לימודי תואר שני בחו"ל

בכל התחומים יש לימודים של תואר שני בחו"ל. יש לימודים בתחומי המדעים מדויקים וגם בלימודי העסקים וגם בלימודים מדעי הרוח ועוד, לימודים בכל התחומים. סטודנטים רבים בוחרים ללמוד בחו"ל לימודי תואר שני.

 

לימוד במדינות דוברות אנגלית

 

סטודנטים רבים בוחרים ללמוד במדינות דוברות אנגלית כי רמת האנגלית שלהם גבוהה כי הם רכשו אותה לפני לימודי האקדמיה או בזמן לימודי האקדמיה ורמת האנגלית שלהם מאפשרת להם ללמוד לימודים מתקדמים במדינות דוברות אנגלית. יש גם סטודנטים שהולכים ולומדים במדינות דוברות שפות אחרות איטליה וצרפת ובמדינות שונות אחרות.

 

דרישות לימודי תואר שני בחו"ל

 

יש דרישות שונות כדי להתקבל לתואר שני.  כך נוטריון נכנס לתמונה. הלימודים הם המשך של לימודי תואר ראשון באותו תחום. כך למשל כדי ללמוד לימודי אומנות תואר שני בחול צריך תואר באומנות מהארץ. ואת העובדה שלמדתם תואר ראשון אתם צריכים להוכיח בפרוצדורה רשמית. כדי להביא מסמך מאושר אתם צריכים להביא לנוטריון רשימה של הקורסים אשר סיימתם רשימה של הציונים שקיבלתם  ואישור שעברתם את התואר.

 

אישור המסמכים על ידי נוטריון

 

הנוטריון בארץ יאשר את המסמכים לאחר שעברו תרגום לשפת הלימודים במדינה המיועדת. צריך גם להציג מכתבי המלצה מתוך לימודי התואר הראשון ולהראות שליטה בשפה בה אתם תלמדו בתואר השני וגם להראות מסמכים מהבנק שמוכיחים כי תוכלו לממן את לימודי התואר השני כאשר כל התנאים האלה מתקיימים יבדקו את זכותכם ללמוד תואר שני במוסד אקדמי לפי הדרישות שלו בחו"ל.

 

דרג את המאמר הזה

צוות סילבוס - עבודות אקדמיות

חברת סילבוס גרופ בע"מ, מתמחה מזה 20 שנה בסיוע וליווי סטודנטים בארץ ובעולם בכתיבת עבודות אקדמיות ובסמינריונים בתשלום בכל התארים. צרו קשר לקבלת שיחת ייעוץ אישית בחינם.

עשויי לעניין אותך...

תוכנת Spss: מדריך מקצועי לסטודנטים

כשתתחילו את לימודי התואר שלכם תתקלו לא פעם במילים מפחידות כגון תוכנת SPSS. הסיבה לכך הינה שכל הסטודנטים בכל מסלולי הלימודים צריכים להגיש עבודות אקדמיות

זקוקים לסיוע מקצועי בכתיבת העבודה?

בשיחת ייעוץ קצרה ובחינם, נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

זקוקים לסיוע בכתיבת העבודה?

בשיחה קצרה אדע בדיוק כיצד לסייע לך

שגית מנהלת בכירה
שגית

למעלה מ-20 שנות ניסיון בליווי סטודנטים בתהליך כתיבת עבודות אקדמיות