סילבוס עבודות אקדמיות
שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

מדוע חשוב לקבל עזרה בסמינריון?

האמת היא שהרבה סטודנטים לעתיד או אפילו סטודנטים בתחילת הלימודים האקדמיים שלהם, לא מודעים לרמה הגבוהה, המאתגרת ולעיתים קשה של הלימודים. הרמה האקדמית באוניברסיטאות ובמכללות וכיוצא בזאת גבוהה הרבה יותר ממסגרות אקדמיות קודמות. והקושי הגדול ביותר הוא הבנה ויותר מכך הוצאה לפועל של עבודת סמינר. לכן בעקבות זאת, ראוי שכל סטודנט יקבל עזרה בסמינריון.

מה נדרש בעבודות סמינר

כתיבה של סמינריון היא יכולת נרכשת שדורשת המון סובלנות, השקעה ואימון. כמו כן, עבודה זו משקפת יכולת אקדמית שנדרשת מכל סטודנט באקדמיה: היכולת לנהל מחקר, להתמודד בהצלחה עם טקסטים מורכבים ובנוסף לזאת הבעה בכתב ברמה גבוהה.

יכולות אלו כלל אינן קלות ליישום ובהחלט מאתגרות. כמו כן, עוד לפני בכלל שהסטודנט מתחיל לערוך את המחקר עליו לעשות עבודה מקדימה סיזיפית ומעייפת שכוללת קריאה של טקסטים ארוכים הכתובים בז'רגון אקדמי וברוב המקרים בשפה האנגלית.  בנוסף לבחירה של נושא מחקר שעומד בדרישות הגבוהות של הקורס.

אתגרים אקדמיים

בנוסף לזאת, כתיבה מרובה בהתאם לחוקי כתיבה מדעית שאינם קלים ליישום. התאמה של שיטת מחקר לנושא המחקר, איסוף וניתוח נתונים, פירוש והסבר של הממצאים ועוד. כל אלו ועוד מאוד מאתגרים ועלולים לתסכל ולהוביל אפילו למועקה בקרב הסטודנטים. לכן על מנת להקל על התהליך הלא כול כך פשוט הזה, צריך לעזור לסטודנטים לנהל את הפרויקט ולכתוב את העבודה.

עזרה בסמינריון ?

עד כה צוינו הסיבות מדוע יש צורך בתמיכה, אולם מהי התמיכה שניתנת במענה על שאלה זו, התמיכה כמובן תלויה בצורך של הסטודנט. אולם בכללי תמיכה אקדמית כוללת שירותים שונים שניתנים לסטודנטים על מנת לתמוך בו ולעזור לכתוב את עבודות סמינריון.

שירותי  תמיכה יכולים לכלול עזרה בבחירה של נושא לעבודה בהתאם לדרישות הקורס, עזרה בניסוח שאלת המחקר, השערת המחקר, משתני המחקר וכדומה; תמיכה אקדמית יכולה להכווין בבחירת המקורות לעבודה ובדיקה של רלוונטיות של כל מקור לדרישות.

תמיכה אקדמית כוללת גם הכוונה ועזרה בבחירה של שיטת מחקר לעבודה סמינריונית. בחירה של שאלונים ותרגומם במידת הצורך.  גם בעזרה בניתוח סטטיסטי של משתני המחקר ובדיקה של המניפולציות הסטטיסטיות שנעשו. תמיכה אקדמית יכולה גם להתבטא בבדיקה של כל אחד מפרקי העבודה שנכתבו ועריכתם. תמיכה אקדמית גם מציעה עריכה לשונית, הגהה וכדומה.

בסופו של דבר תמיכה אקדמית היא שירות עזר כולל ורחב שנועד לעזור. למרות שהיעזרות בתמיכה אקדמית היא שירות לגיטימי שניתן להיעזר בו, סטודנטים רבים נמנעים מלהיעזר בו. ישנן סיבות רבות מדוע יבחרו לא להיעזר בשירות שכזה, אולם האמת היא שזו טעות.

עבודת סמינר היא מבין העבודות האקדמיות החשובות ביותר במסגרת הלימודים, אסור להקל ראש ולכתוב את העבודה הטובה ביותר שניתן. ואם קיים קושי כלשהוא לכתוב את העבודה, צריך לקחת את האחריות ולקבל עזרה בסמינריון.

אל תתביישו לבקש עזרה בסמינריון

דרג את המאמר הזה

עשויי לעניין אותך...

זקוקים לסיוע מקצועי בכתיבת העבודה?

בשיחת ייעוץ קצרה ובחינם, נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

זקוקים לסיוע בכתיבת העבודה?

בשיחה קצרה אדע בדיוק כיצד לסייע לך

שגית מנהלת בכירה
שגית

למעלה מ-20 שנות ניסיון בליווי סטודנטים בתהליך כתיבת עבודות אקדמיות