סילבוס עבודות אקדמיות
שגית מנהלת בכירה

050-8335603

שגית

סוגים של אנשים שאפשר למצוא בספריה

ברוכים הבאים לאחד השלבים היותר מורכבים בתואר שלכם: כתיבת עבודות אקדמיות. אם חשבתם שמבחנים ומטלות זה קשה ועמוס, עבודות סמינריוניות הן עולם אחר לגמרי. ואם במטלות יכולתם לשבת בבית, לפתוח את הספרים ולענות על שאלות, הרי שעכשיו אתם עומדים לבלות זמן ניכר במקום שאולי הצלחתם להתחמק ממנו עד עכשיו: הספריה.

נכון, בעידן של היום הכול נמצא באינטרנט. אבל בעצם… כמעט הכול. ישנם עדיין ספרים ומאמרים שאין אליהם גישה אונליין ויש מצב טוב שתגלו שהם אלו שאתם הכי זקוקים להם לכתיבת עבודות אקדמיות.
אבל ספריה זה לא רק ספרניות קשוחות, כסאות לא נוחים ומזגן שאיכשהו תמיד מקרר/מחמם מדי. ספריה היא גם האנשים שנמצאים בה. אז אספנו לכם כמה מהטיפוסים שאפשר למצוא בספריה, כדי שתדעו טוב יותר לקראת מה אתם באים.

– אלו שעבודות אקדמיות הן בדם שלו – אתם יכולים לקרוא לו חנון, אתם יכולים לקרוא לו יורם, אבל בשורה התחתונה, אלו האנשים שיודעים מה הם עושים. הם מצפים לכתיבת עבודות, זה מעניין אותם ובדרך כלל תמצאו אותם שקועים באיזה ספר עבה במיוחד.

– זה שלא מבינים איך הוא בכלל הגיע לסוף התואר. יש אנשים שפשוט לא ברור איך הם שרדו כמה שנות לימוד ואיך הם עומדים לכתוב עבודות אקדמיות אחרי שהבריזו מרוב השיעורים ועברו בקושי. אבל זו כבר לא בעיה שלכם.

– זה שנראה מתוסכל לחלוטין. מדובר באנשים שדווקא נכחו בשיעורים ועברו את הבחינות בהצלחה, אבל בעבודות אקדמיות הם פשוט הולכים לאיבוד. אם אתם מזהים את עצמכם בטיפוס הזה, אנו מציעים לכם לקחת נשימה עמוקה, להירגע ולגייס עזרה, בין השאר מהטיפוס הראשון שהוזכר.

– זה שמצפה שאחרים יעשו את העבודה בשבילו. הוא משאיל סיכומים, מתקשר בשעות לא נוחות כדי לשאול שאלות, מבקש להעתיק תרגילים ועוד. זה תלוי בכם כמה אתם מוכנים לתת מעצמכם בשבילו וכמה אתם מעוניינים לשמור לעצמכם כי בכל זאת, אתם עבדתם קשה והוא… פחות.

בסופו של דבר, כולם צריכים לכתוב עבודות אקדמיות

מצאו את המקום שלכם בספריה, מצאו מקורות מידע והשראה והשקיעו בעבודות שלכם. בין אם זה בספריה או בבית ובין אם אבודים או שוחים בחומר, כולם נמצאים באותה סירה. הדבר הכי חשוב שצריך לזכור לגבי כתיבת עבודות היא שמירה על סדר וארגון, גם בסביבה הפיזית וגם על הכתוב. זה יאפשר לכם לכתוב עבודה ברמה גבוהה ולקבל ציון בהתאם.

דרג את המאמר הזה

עשויי לעניין אותך...

זקוקים לסיוע מקצועי בכתיבת העבודה?

בשיחת ייעוץ קצרה ובחינם, נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

שגית מנהלת בכירה

050-8335603

שגית

זקוקים לסיוע בכתיבת העבודה?

בשיחה קצרה אדע בדיוק כיצד לסייע לך

שגית מנהלת בכירה

שגית

מנהלת בכירה, התמחות בשירות לקוחות, בוגרת תעשייה וניהול.