סילבוס עבודות אקדמיות
שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

שקיפות

בניגוד להרבה חברות ועסקים, אנחנו בסילבוס עובדים לפי החוק ובשקיפות מלאה. אנו מפיקים חשבוניות על פי הוראות משרד האוצר, מס ערך מוסף ומס הכנסה ומנהלים פנקס חשבונות תקין. סילבוס גרופ הנה חברה בע"מ ( מספר 515279701)  הזוכה לתמיכה מצד מאות אלפי סטודנטים. קרוב ל-20 שנות ניסיון הופכים אותנו לפקטור משמעותי בתחום של כתיבת עבודות. שירות הלקוחות שלנו ניתן על ידי אנשי מקצוע מוסמכים, עם רקע מעשי וידע תיאורטי נרחב.

יצירת קשר ושיתוף פעולה עם גורם  שאינו רשום כעוסק מורשה או חברה בעמ מגדיל את הסיכוי שלך להיפגע. עבודה מסודרת והפקת חשבוניות עור כל עיסקה מציגים יותר מכל את רצינות החברה ממנה אתם הולכים לרכוש שירות כה רגיש. אל תחסכו כסף בפניה לגורם שעובד "בשחור" ולא מפיק חשבוניות . רוב הלקוחות ששבו אלי לאחר שנפגעו מנותני שירות בתחום פנו למעשה לגורמים שאינם בעלי חברה או עוסק מורשה, ראו הוזהרתם.

כל לקוח שפונה לחברת סילבוס מקבל דיווח מלא במהלך העבודה המשותפת. אנו מעדכנים אותם על קצב ההתקדמות, מתייעצים איתכם במקרה של התלבטות ונותנים לכם לנווט. נעשה הכל כדי שתהיו מרוצים ונעמיד לרשותכם ארגז כלים משוכלל ומתקדם. חברת סילבוס גאה לסייע לסטודנטים בכתיבת עבודות סמינריוניות ומציעה שירות מוביל גם במסלולי תואר ראשון, תואר שני ודוקטורט.

מה המשמעות של עבודה מול חברה בע"מ?

מחלקת שירות הלקוחות של סילבוס היא הוכחה לאמינות ומהימנות. אל תתפתו למחירים נמוכים ואל תהמרו על העתיד שלכם. הבינו את המשמעות של עבודה מול חברה לגיטימית ובואו לקבל סיוע מאנשי מקצוע שומרי חוק. כך תוכלו ליהנות מיתרונות רבים ולקבל תמיכה לכל בעיה בלתי צפויה:

  • זמינות לפניות מסביב לשעון, באין מענה נשוב אליהם בתוך שעתיים.
  • התנהלות כלכלית בתיאום מראש
  • עמידה בלוח זמנים
  • דינאמיות וגמישות לפי צרכי הלקוח
  • שימוש בכלים פיננסיים להעברת דיווחים וניהול חשבונות
  • חוזה אחיד וחובת גילוי
  • שמירה על דיסקרטיות ופרטיות

שמירה על החוק היא נר לרגלנו ואנו נעזרים בתקנות הגנת הצרכן כדי לשמור על האינטרסים שלכם. הפרטים שמורים אצלנו בצורה מאובטחת ורק נציג מורשה רשאי לגשת אליהם. איתנו תבטיחו התנהלות ישירה מול מנהל לקוחות אמין. רכזו את כל הבקשות שלכם תחת קורת גג אחת ולא תצטרכו לבזבז זמן וכסף.

רוצים לקבל פרטים נוספים על חברת סילבוס? נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: צרו קשר עוד היום עם נציגי החברה או השאירו פרטים באתר הרשמי.

דרג את המאמר הזה

זקוקים לסיוע מקצועי בכתיבת העבודה?

בשיחת ייעוץ קצרה ובחינם, נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

זקוקים לסיוע בכתיבת העבודה?

בשיחה קצרה אדע בדיוק כיצד לסייע לך

שגית מנהלת בכירה
שגית

מנהלת בכירה, התמחות בשירות לקוחות, בוגרת תעשייה וניהול.