סילבוס עבודות אקדמיות
שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

ניסיון

ניסיון של כ -20 שנה בליווי בכתיבת עבודות יבטיח לכם פתרון מהיר לכל בעיה או קונפליקט.

אין קיצורי דרך להצלחה: בואו ליהנות מהדור הבא של פתרונות אקדמיים בלי לוותר על ניסיון ואמינות

ניסיון

חברת סילבוס גאה ללוות סטודנטים לתואר ראשון, שני ושלישי ומוכיחה את המחויבות שלה כלפי ענף האקדמיה כבר קרוב ל-20 שנה. הניסיון בא לידי ביטוי בסיוע בכתיבה מקצועית של עבודות אקדמיות ומבטיח לכם ציונים גבוהים. הניסיון שלנו מלווה ביתרונות שלא תקבלו באף מקום אחר:

א. היכרות עם כל סוגי העבודות – אנו מכירים היטב את דרישות המרצים ועוקבים אחר עדכונים המנוסחים על ידי מוסדות להשכלה גבוהה בארץ ובעולם. נציגינו מכירים היטב את סוגי העבודות ומסוגלים לעמוד בכל אתגר שתציבו. הניסיון מאפשר לנו לנסח עבודות ברמה גבוהה ולהפוך אתכם לסטודנטים מובילים.

ב. פתרון מהיר למגוון אירועים – הניסיון מלמד אותנו כיצד לפתור במהירות אירועים בלתי צפויים. יש לכם קונפליקט מול המרצה? צריכים לתקן מטלה קיימת? אין בעיה: תנו לאנשי צוות מקצועיים לעזור לכם בעבודה שלכם ותקבלו מקסימום תועלת במינימום זמן. אנחנו יודעים שכתיבה אקדמית יכולה להיות מאתגרת, אך משתמשים בניסיון כדי להעניק שירות עם ערך מוסף.

ג. עבודה בשפות זרות – רק חברה מנוסה כמו סילבוס יכולה ללוות אתכם גם במהלך כתיבת עבודות בשפה זרה. לא משנה איפה אתם נמצאים או איזה סוג של עזרה אתם צריכים, אצלנו תמצאו את התשובות. אנחנו מלווים סטודנטים בכתיבת תזה ודוקטורט בארץ ובעולם ולכן אין לנו תחליף.

ד. אפשרות לקבלת המלצות – כל שנה שעוברת מצרפת למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו סטודנטים חדשים. אל תתפשרו על חברה צעירה ואל תתנו לאנשים אחרים להתנסות על חשבונכם. הצטרפו כבר היום לחברה ותיקה ותוכלו לקרוא חוות דעת אובייקטיביות של סטודנטים בטווח רחב של גילאים.

אין קיצורי דרך להצלחה

לאורך השנים פתרנו בעיות של סטודנטים לתארים מתקדמים והעמדנו לרשותם ארגז כלים משוכלל. הניסיון מאפשר לנו לבלוט ולעזור בכתיבת עבודות סמינריוניות ולהציע שירות עם התחייבות. את הידע שנצבר אצלנו במהלך קרוב ל-20 שנות ניסיון לא ניתן להשיג באף דרך אחרת.

הניסיון שלנו מלמד שאין קיצורי דרך וצריך לעבוד קשה כדי לפתח יכולות. אנחנו נשארים עם אצבע על הדופק כדי להעניק לכם את הדור הבא של הפתרונות האקדמיים, אבל מבססים את השירות על תשתית של ניסיון ואמינות. סקרנים לדעת איך נראית עבודה של עוזר/מלווה אקדמי מנוסה? צרו קשר עם אחד הנציגים ונעמוד לרשותכם בהקדם.

דרג את המאמר הזה

זקוקים לסיוע מקצועי בכתיבת העבודה?

בשיחת ייעוץ קצרה ובחינם, נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

זקוקים לסיוע בכתיבת העבודה?

בשיחה קצרה אדע בדיוק כיצד לסייע לך

שגית מנהלת בכירה
שגית

מנהלת בכירה, התמחות בשירות לקוחות, בוגרת תעשייה וניהול.