איכות השירות

רוצים להבטיח עבודה ברמה הגבוהה ביותר ? אצלנו תבינו ותרגישו בקרת איכות אמיתית: הגדרת צרכים, ליווי בכתיבה מקצועית ואלגוריתם ייחודי למניעת העתקות הם חלק בלתי נפרד מהסטנדרטים שלנו

איכות

בחברת סילבוס מציבים את איכות העבודה שלכם בראש סדר העדיפויות. סיוע בהעבודה היא המוצר שלנו ואנו לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר. אצלנו אין הזדמנות שניה לעשות רושם ראשוני: אתם מזמינים שירות סיוע בהכנת העבודה איכותית, ואנחנו נעשה הכל כדי שתהיה מרוצים.

עורכי התוכן אקדמי לוקחים על עצמם את האתגרים הקשים ביותר ומסוגלים להתמודד עם כל מטלת כתיבה. אנו זמינים עבורכם לליווי בעבודת סמינריון בתואר ראשון, לעריכה והגהה של עבודת מחקר ותזה לתואר שני וגם לסיוע בכתיבת דוקטורט בחו"ל . תנו למומחים של סילבוס לעשות את העבודה ולא תתחרטו.

בקרת איכות ללא תחרות

בקרת האיכות שלנו היא תוצאה של מספר תהליכים מקבילים:

א. הבנת צרכים –אנו מבינים יחד איתכם את הצרכים מהעבודה והמטלה. זה מאפשר לנו לגבש לוח זמנים מסודר ולספק תמיכה אישית. נציגינו זמינים עבורכם מסביב לשעון ומוכנים לעדכן את הצרכים בזמן אמת לפי הערות שתעבירו.

ב. הפניה ללווי בכתיבה מקצועית – אנו מפנים את ליווי בהכנת העבודה לכתיבה איכותית אצל אנשי מקצוע ברמה הגבוהה בישראל. אנו מסננים בקפידה את עורכי התוכן אקדמי ולרשותנו מערך גיוס משוכלל ועדכני. סיוע בכתיבה מבוצעת במטרה להעניק לכם בסופו של דבר מוצר ודאי, לא מועתק ומקורי לחלוטין.

ג. בדיקת תוצר עם אלגוריתם – אנו בודקים את התוצר באמצעות אלגוריתם מתקדם לזיהוי העתקות. האלגוריתם מונע טעויות אנוש ומגיע לרמת דיוק מושלמת. התוכנה משמשת מכללות, אוניברסיטאות ומוסדות מחקר בכל רחבי העולם ורק לנו יש את הידע והניסיון הדרושים כדי לנצל אותה. הבדיקה עם אלגוריתם תשחרר אתכם מדאגות ותאפשר הגשה בראש שקט של תוצר מוגמר, בדוק ואיכותי.

ד. ליווי בכתיבת סמינריון בשלבים ומעורבות המרצה בהכנה –  לא נכון להכין סמינריון ללא מעורבות ומשוב מרצה בהליך הכתיבה . למרצה הזכות להציג כיוון מחקר שונה מזה שהכותב חשב עליו, כלומר יתכן והסטודנטים כותבים עבודה טובה אבל אינה תואמת את כיוון המחקר שהמרצה חפץ בו , לכן מעורבות מרצה בהליך הכתיבה הנה גורם עיקרי לאיכות העבודה והשגת ציון גבוה.

האיכות היא חלק בלתי נפרד מהסטנדרטים

אצלנו האיכות היא לא סיסמא אלא אידיאולוגיה. רוצים הוכחה? בדקו את הותק שלנו: רק בזכות היכולת לשמור על איכות העבודות אנו מצליחים ללוות פרויקטים בתחום האקדמיה כבר מעל 20 שנה. העבודות שלנו איכותיות לא רק בגלל שהן נעשו בסיוע על ידי אנשי מקצוע, נבדקות בקפידה או מתואמות מול הלקוח – אלא בעיקר כי בזה אנחנו מתמחים.

כל סטודנט שהזמין מאיתנו שירותי סיוע בכתיבה מצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. בואו לחסוך לעצמכם זמן, מאמץ ועוגמת נפש ועלו על הדרך המהירה להצלחה. קבלו דרכנו את הציונים הגבוהים שמתאימים לכם ושדרגו את ארגז הכלים באקדמיה.

עבודות לדוגמא

סמינריון כמותי בחינוך

מטלת קורס במשפטים

סמינריון במשפטים – המלחמה המשפטית בצלמי הפפראצ'י

עבודה בפסיכולוגיה – גירושים עפ"י תיאוריית ההתקשרות

עבודה במנהל עסקים – כלכלה – תיאוריית השוק היעיל

5/5 - (1 הצבעות)

זקוקים לסיוע מקצועי בכתיבת העבודה?

בשיחת ייעוץ קצרה ובחינם, נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

Whatsapp icon