סילבוס עבודות אקדמיות
שגית מנהלת בכירה

050-8335603

שגית

כתיבת עבודת גמר לתואר שני

כתיבת עבודת גמר לתואר שני

בעבר שוק העבודה דרש רק תעודת בגרות, לאחר שנים מספר הדרישות עלו ומקומות עבודה לא הסתפקו בפחות מתואר ראשון. זו הייתה דרישת סף במשך שנים ארוכות וכך יצא כי רבים החליטו ללכת וללמוד לתואר ראשון במגוון רחב של תחומים. אך ככל שהזמן חלף ויותר ויותר אנשים התחילו ללמוד לתואר ראשון כך מקומות העבודה שינו אט אט את הדרישות שלהם ורבים כיום מבקשים מהמועמדים שלהם להחזיק בתואר שני. תואר שני הפך לסטנדרט וכיום קשה להתקבל לעבודה לא כל שכן להתקדם בה ללא תואר זה. ללא ספק תואר שני הוא הרבה יותר קשה מאשר תואר ראשון כאשר הדבר הקשה ביותר הוא ללא ספק עבודת הגמר שיש להגיש בתואר זה. מדובר בעבודה מסובכת ביותר הדורשת מאמץ רב ורבים לא מסיימים את התואר כתוצאה מכך שאינם מצליחים לסיים את התואר.

האם כדאי להיות מקוריים בעבודת הגמר?

אז כיצד נבטיח כי נגיש את עבודת הגמר הטובה ביותר? מה עלינו לעשות בכדי להבטיח כי העבודה תהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש? התשובה היא שאתם צריכים להשקיע בעבודה מאוד. אחת השאלות החשובות ביותר היא האם להיות מקוריים בעבודה. אין הכוונה לכך שעל העבודה להיות שלכם ואסור לכם בשום פנים ואופן להעתיק ממקור אחר אלא לשאלה האם על הרעיון שלכם להיות מקורי ולהציע תובנה חדשה או שמא כדאי לכם לסקור נושא מסוים ולהציג את הסקירה הזאת. התשובה היא שהדבר תלוי כמה אתם מאמינים ביכולות האקדמיות שלכם וכמה אתם רוצים להשקיע בעבודת הגמר וגם עליכם לשקול האם העבודה צריכה להיות המשך לדוקטורט או לא.

מה לא לעשות בעת כתיבת העבודה

ללא ספק דבר שאתם חייבים לתת עליו את הדעת הוא בשום פנים ואופן לא להעתיק את העבודה בתואר השני משום גורם ולא לתת לאדם אחר לכתוב את העבודה בתשלום. כיום ישנם כל מני עסקים המציעים לכתוב עבודות גמר בתשלום אך לא כדאי לכם לעשות זאת בשום פנים ואופן. עליכם להבין כי ראשית כל אתם לעולם לא יודעים האם העבודה תהיה ברמה גבוהה והאם היא לא תהיה העתקה ממקום אחר. עליכם להבין כי כיום המרצים יודעים למצוא את העבודות הלא מקוריות וכי אם יתפסו אתכם אתם עלולים להסתכן בהשעיה מכל מוסד לימודים למשך שנים ארוכות מה שישפיע מאוד על העתיד המקצועי שלכם.

היעזרו כמה שיותר במרצה שלכם בעת כתיבת העבודה

שימו לב מי שבסופו של יום נותן ציון לעבודה שלכם הוא המרצה שלכם. בכדי שהמרצה יאהב את העבודה שלכם ויתרשם ממנה כמה שיותר אתם צריכים להיעזר בו כמה שיותר. ברגע שהמרצה יהיה מעורב בעבודה שלכם אתם תוכלו להיות בטוחים כי העבודה תהיה הטובה ביותר שיש וכי תקבלו עליה ציון גבוה.

דרג את המאמר הזה

עשויי לעניין אותך...

זקוקים לסיוע מקצועי בכתיבת העבודה?

בשיחת ייעוץ קצרה ובחינם, נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

שגית מנהלת בכירה

050-8335603

שגית

זקוקים לסיוע בכתיבת העבודה?

בשיחה קצרה אדע בדיוק כיצד לסייע לך

שגית מנהלת בכירה

שגית

מנהלת בכירה, התמחות בשירות לקוחות, בוגרת תעשייה וניהול.