סילבוס עבודות אקדמיות
שגית מנהלת בכירה

050-8335603

שגית

כל הטיפים לעבודה אקדמית

הפניות הרבות אשר מתעצמות מיום ליום בבקשות לסיוע ועזרה, במטרה לחפש מי שיעזור ויטה כתף מול התמודדות של מטלות ו/או עבודות הדורשות כתיבה אקדמית, מה שנראה בעיניהם כחומה הבלתי ניתנת לגישור ואגוז קשה לפיצוח, זאת, מצד סטודנטים רבים וטובים אשר מבינים כי כנראה הפתרון הטוב בעבורם הוא כתיבת עבודה אקדמאית בתשלום.

שכן, הקושי המרכזי והגדול ביותר מצד סטודנטים הינו בכך שהם נתקלים במה שנראה בעיניהם כמשבר ולאו דווקא כזה הכרוך בהבנת הלימודים, אלא בחלק של החובות הדורשות כתיבה בקורסים השונים.

בפרט, שאין מדובר במקרה בודד אלא כמעט בכל הקורסים קיימת לפחות מטלת הגשה אחת ולפעמים יותר מאחת אשר דורשת יכולת ניסוח, כישורי עריכה, כאשר אלו צריכים להיות בהתאם לכללים מהאקדמיה, אך יחד עם זאת, למי שמתעקש לנסות להכין לבד, אכתוב כמה טיפים חשובים שיכולים לעזור ולסייע.

החשיבות בקריאת ההוראות

כאשר מופיע באתר הקורס כי יש להגיש עבודה אקדמית, אזי לפני שקוראים את המטלה ו/או האירועון ומתחילים לפתור אותו, הרי שצריך ואפילו חובה מבחינה מקצועית ונכונה שלא לעשות זאת קודם שקוראים את ההוראות אשר כתובות לגבי אותה מטלה בחלקה העליון, ואם יש הוראות נוספות באתר אזי יש לקרוא אף אותם.

החשיבות לקרוא אותם לפני קריאת האירועון ו/או השאלה עליה אתם נדרשים לענות הינה חשובה הן מבחינה מקצועית והן מבחינה טכנית, היות, ובאותם הוראות מופיעות הדרישות המדויקות מהמרצה כיצד לפתור והיאך למתי להגיש את המטלה ו/או העבודה.

אישה כותבת עבודה אקדמאית בתשלום

על אלו הוראות חובה להקפיד?

כמובן שהתשובה לכך הינה של כל אחת מההוראות כדאי וחובה להקפיד, היות וחלק מהציון מורכב מכך שהפתרון למטלה ו/או העבודה האקדמית ייעשה ויהיה בהתאם ובכפוף להנחיות אלו בלבד.

שכן, בהוראות אלו ישנן הנחיות מפורטות הנוגעות למטלה ו/או העבודה, דוגה לכן הינה הגבלת מספר העמודים למטלה כולה ולרוב אף מספר עמודים ולעיתים אפילו מספר שורות המוקצות לכל אחת מהשאלות, כאשר ישנם מרצים שאף נותנים הגבלה של מספר המילים בהם ניתן להשתמש.

על אלו עוד הוראות חובה לשים דגש ולהתייחס כשקוראים את העבודה?

ראשית כל, בדומה לשאלה הקודמת חשוב להתייחס ולהקפיד על כל אחת ואחת מהוראות המרצה, שכן, לעיתים כתוב מפורש כי יש לענות אך ורק על חלק מסוים וכי חוסר מיקוד, תוך התייחסות לנקודות חשובות ככל שיהיו, יתכן מאוד וחלק מהמרצים אף כותבים זאת מפורשות, כי הדבר גורר הורדת ניקוד על המטלה ו/או העבודה האקדמית.

אחת הדוגמאות השכיחות לכך הינה שבהמון מטלות ו/או עבודות בעולם האקדמיה, ישנן שאלות אשר מורכבות ממספר נושאים, כאשר לפעמים כתוב בהוראות הנחיה מפורשת וברורה כי יש לענות אך ורק על אחד מאותם הנושאים, ולעיתים יהיה כתוב בהנחיה כי בפתרון מטלה ו/או העבודה יש להתייחס לגבי כל אחד ואחד מהנושאים הקשורים והרלבנטיים לקורס האקדמי בו היא עוסקת.

כיצד ניתן להתמודד עם הקושי וההשקעה הנדרשת?

על כן, לאור קשיים אלו ואחרים בהם נתקלים הסטודנטים, בפרט שזה מצטרף לעוד עומס אשר קיים באופן תמידי על גבו של הסטודנט, הרי שהפתרון הטוב ביותר הינו הזמנת עבודה אקדמית בתשלום, מה שיחסוך בעבורו שעות ארוכות של השקעה ומנגד רוגע כי יש מי שיעשה בשבילו את הטוב ביותר.

אולם, ראוי לציין, שאף כאשר עושים זאת, חייבים לפנות אך ורק לאתר של חברה מקצועית אשר מחויבת כלפי הסטודנט המזמין על מקוריות העבודה, ציון טוב, שרות אדיב והוגן, כך שאכן יוכל להפקיד זאת אצל מי שיעשה לו זאת באופן מקצועי, בפרט שיתנו לו עבודה טובה שתקבל ציון גבוה, כך הוא בטוח יחזור בעתיד לרבות כאשר יגיע השלב להגשת סמינריון.

דרג את המאמר הזה

עשויי לעניין אותך...

זקוקים לסיוע מקצועי בכתיבת העבודה?

בשיחת ייעוץ קצרה ובחינם, נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

שגית מנהלת בכירה

050-8335603

שגית

זקוקים לסיוע בכתיבת העבודה?

בשיחה קצרה אדע בדיוק כיצד לסייע לך

שגית מנהלת בכירה

שגית

מנהלת בכירה, התמחות בשירות לקוחות, בוגרת תעשייה וניהול.