יצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור קשר בהקדם:

פרטי קשר

חשוב לדעת

מטרתנו בסילבוס היא להפיק תוצר איכותי, אשר יעמוד בדרישות ויקנה ציון מרבי. לכן, נשמח לעמוד לרשותכם ולהתאים את התהליך לדרישות הספציפיות המאפיינות את הצרכים שלכם.

התהליך כולו נעשה באופן דיסקרטי תוך שמירה על חיסיון ופרטיות לקוחותינו.

תהליך ההתקשרות בנינו יחל עם יצירת הקשר הראשוני. במסגרת זו תוכלו לתאר לנו את צרכיכם ודרישותיכם ולהתרשם מהשירותים שנוכל לספק לכם. בשלב זה תוכלו להתייעץ עמנו לגבי פרמטרים מקצועיים, גישות אפשריות להשלמת המשימה, לשאוב מהידע הרב שנצבר בחברתנו לגבי עבודות אקדמיות ועוד. הייעוץ הראשוני ניתן ללא התחייבות וללא עלות כספית.

צ'אט וירטואלי – יצירת קשר דרך הנציגה הווירטואלית של חברת סילבוס.

לאחר הבהרת הדרישות והצרכים, נתמחר את השירות המוצע בהתאם למאפייניו ולמדדים בהם הוא צריך לעמוד. לאחר הסכמה הדדית נוכל להתחיל בעשייה האקדמית.

בשלב זה תעבירו אלינו את המידע הרלוונטי להמשך התהליך: דרישות מרצה, סילבוס הקורס, לוח זמנים וחומר נוסף במידה וקיים. על בסיס מידע זה, נכין את המסמך המבוקש.

אנו נעביר לכם את המסמך המלא, על פי הדרישות וההנחיות אשר הגדרתם בתחילת התהליך.

בשלב זה תוכלו לעבור על המסמך או להעבירו לעיונו של המנחה. מטרת שלב זה הוא לקבל אישור עקרוני, הערות או הכוונה להמשך תהליך הכתיבה.

בשלב זה תושלם העבודה, לקבלת תוצר מוגמר, מותאם ואיכותי. במידת הצורך, ישופר המסמך בהתאם לדגשים שהתקבלו.

לפני סיום, נרצה להוסיף שלנו בסילבוס ברור שאתם פונים אלינו מתוך תחושת ביטחון ומתוך ידיעה כי תוכלו לסמוך עלינו. על כן אנו לא מתפשרים על טיב השירות ואיכות התוצר!

שגית מנהלת בכירה

050-8335603

שגית
syllabus40@gmail.com

תמונה של תמר - מנהלת שירות לקוחות ושותפה עסקית בחברת סילבוס

054-8996303

יעל
syllabus95@gmail.com

Whatsapp icon