סילבוס עבודות אקדמיות
שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

הקיץ וכתיבת עבודות

הקיץ הזה תעבדו ב… עבודות סמינריוניות

הנה הוא כאן, חם, לוהט ומלא בהפתעות – הקיץ. בשעה טובה סיימתם את הסמסטר ואפילו את כל התואר. במקרה כזה הקיץ יכול לזמן לכם כמה אתגרים קצת יותר משמעותיים מאשר איזה אבטיח לבחור או איך להתחמק ממדוזות בים ויכול להיות שתצטרכו לבלות אותו בכתיבה נמרצת של עבודות סמינריוניות.
נכון, שבמחשבה ראשונית זה מבאס. במקום ללכת לבריכה, לבלות במסיבות שוות או אפילו למצוא עבודה מצאת החמה עד צאת הנשמה שתכניס לכם הרבה כסף, תצטרכו לקרוא, לחקור, לכתוב, לסכם ולבלות על כסא בספריה יותר מאשר על כסא בים. אבל תמיד כדאי להסתכל על חצי הכוס המלא – אם תתכננו נכון את הזמן, תוכלו לכתוב את העבודות בראש שקט ועדיין להספיק ליהנות מהקיץ.

עבודות סמינריוניות בקיץ

קיץ יש כל שנה, עבודות סמינריוניות רק פעם בחיים

אוקי, אז זה ממש לא לעניין שכולם קובעים ללכת לבילוי ואתם נשארים בבית כדי לכתוב את העבודות הסמינריוניות שלכם. זה גם לא ממש עוזר שאתם לא יכולים לתת יותר משמרות במקום העבודה, מה שפוגם גם בהכנסות שלכם וגם במוניטין. אבל חשוב לזכור שמדובר בקיץ אחד בלבד. תתעודדו בכך ששנה הבאה כבר תהיו חופשיים לעשות מה שאתם רוצים ללא מגבלות וללא מאמרים ארוכים וניתוחים סטטיסטיים. לעומת זאת, עבודות סמינריוניות כותבים פעם בחיים (או פעם בתואר) וחשוב מאוד להקדיש להן את תשומת הלב המלאה. כאן אי אפשר לחזור אחורה, פעמים רבות גם אי אפשר בכלל לתקן ויש לכם הזדמנות קריטית להשפיע על הציון של התואר כולו ואפילו על האפשרויות התעסוקתיות שלכם בהמשך. כן כן, יש עוד הרבה קיצים ובילויים לפניכם ותצטרכו לממן אותם איכשהו, רצוי עם עבודה מכניסה במיוחד. כזו שמתקבלים אליה עם ציון גבוה בתואר נחשק.

תכנון נכון של הזמן ואתם מסודרים

עד עכשיו הצגנו את זה כאילו עבודות סמינריוניות הן סוף החיים וזה מה שתעשו קיץ שלם 24/7. אבל האמת, שהשד לא כל כך נורא. אם תארגנו נכון את לוח הזמנים שלכם תוכלו גם לכתוב עבודה איכותית ברמה גבוהה וגם לא לוותר על חיי החברה שלכם ו/או הפרנסה שלכם. הסוד הוא בהקפדה על לוחות הזמנים והצבת מטרות ביניים, שיקלו עליכם את התהליך. למשל: תאריך סיום לראיונות או תאריך סיום לכתיבת המבוא. אם תעשו זאת כמו שצריך, יהיה לכם גם קיץ מהנה וגם עבודות סמינריוניות מדוגמות.

דרג את המאמר הזה

עשויי לעניין אותך...

זקוקים לסיוע מקצועי בכתיבת העבודה?

בשיחת ייעוץ קצרה ובחינם, נדע בדיוק כיצד לסייע לך:

שגית מנהלת בכירה
050-8335603

שגית

זקוקים לסיוע בכתיבת העבודה?

בשיחה קצרה אדע בדיוק כיצד לסייע לך

שגית מנהלת בכירה
שגית

למעלה מ-20 שנות ניסיון בליווי סטודנטים בתהליך כתיבת עבודות אקדמיות