כתיבת עבודות אקדמיות – איך כותבים עבודה מקצועית?

כתיבת עבודות אקדמיות – איך כותבים עבודה מקצועית?

By 16 בנובמבר 2021 בלוג, מאמרים No Comments

מאחר שהגעתם עד לכאן, אנו יודעים עליכם כמה דברים: אתם סטודנטים, חשוב לכם להצליח בלימודיכם, ואתם נחושים בדעתכם למצוא את הפורמולה המנצחת לכתיבת עבודה אקדמית מקצועית. הצלחנו לקלוע? נוסחה ודאית-מדעית עבור כתיבת עבודות אקדמיות אולי לא תמצאו, אך דגשים וטיפים יעילים יש בשפע! אתם צפויים להגיש בקרוב עבודת סיום קורס או נמצאים בעיצומו של המחקר שלכם? אנחנו שמחים להשיב על השאלה שמעסיקה כל סטודנט, מכל פקולטה ובכל מוסד לימודים: איך כותבים עבודה מקצועית?

כתיבת עבודות אקדמיות - איך כותבים עבודה מקצועית?

כתיבת עבודות אקדמיות מקצועיות – מה חשוב לדעת?

בכדי שתוכלו לכתוב עבודה מקצועית, עליכם לדעת על מה מבוססת הערכת המרצים:

  • תוכן המחקר – מקוריות שאלת המחקר שלכם, יישום שיטת המחקר, מגוון מקורות המידע בהם השתמשתם, המענה על שאלת המחקר וכן הלאה…
  • כתיבת אקדמית – האופן בו ניסחתם והנגשתם את תוכן המחקר, והאם עבודתכם נשענה על חוקי הכתיבה האקדמית?

על מנת שהעבודה האקדמית שלכם תזכה בתואר "מקצועית" (ובהערכה יפה מצד המרצה), שני אלו חייבים להתקיים. כלומר, "אקדמית שוטפת" או מחקר עשיר אינם יכולים לעמוד בפני עצמם, אלא שהם זקוקים בהכרח אחד לשני. 

באופן טבעי, לכל סטודנט יש את החוזקות והחולשות שלו. לדוגמא: ישנם סטודנטים שחלק הכתיבה הוא מתנה בעבורם, שכן יכולות הביטוי שלהם בכתב – פנומנליות. עם זאת, הם מתקשים לגבש שאלת מחקר מקורית, קריאת המאמרים מסתמנת בעבורם כמורכבת, והאינטגרציה בין מקורות המידע נוטה להיות להם סבוכה. ומדוע אנו מציינים זאת? משום שגם כשישנו פער מסוים, ניתן לגשר עליו ולהגיש בכל זאת עבודה אקדמית מקצועית!

לא נולדתם עם כישרון כתיבה? יש מה לעשות!

יכולת להתנסח בכתב היא מסוג הדברים שיש אותם או שאין אותם. במידה וניחנתם בכישרון כתיבה, הרווחתם! ובמידה לא? לא קרה דבר! אנחנו שמחים להציע לכם מגוון שירותי סיוע לסטודנטים, לרבות סיוע מקצועי של כתיבת עבודות אקדמיות. אתם מתקשים לתרגם רעיונות שרצים בראשכם למילים, לא מצליחים לבנות פסקאות משכנעות הנשענות על חוקי הכתיבה האקדמית, ורק המחשבה על כתיבה של 30 עמודים גורמת לכם לקיפאון יצירתי-מחשבתי? אנחנו כאן עבורכם! 

"הסיוע האקדמי שאתם מציעים כולל גם תרגום מאמרים?"

בוודאי. אנו שואפים להעניק כמה שיותר שירותים, זאת במטרה לענות בצורה נרחבת ככל הניתן על הצורך של סטודנטים. הביקוש לתרגום מאמרים גבוה מאד, בעיקר בקרב הסטודנטים העומלים על עבודה מסוג סמינר. כידוע, קריאה, תרגום וחילוץ מידע מתוך מאמרים באנגלית נוטים להיות מורכבים ולגזול המון זמן. תרגומם לעברית הופך את ההעמקה בהם והעבודה עליהם לנגישה, פשוטה ומהירה יותר.

לפרטים נוספים אודות כתיבת עבודות אקדמיות ושירותי הסיוע האקדמי שאנו מציעים, אל תהססו לפנות אלינו! אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה, ונשמח לכוון אתכם ולייעץ לכם. התקשרו כעת – 050-8335603

ארז–052-2725216
שגית–050-8335603